октябрь, 2016 ел
дүшәмбе

Дүшәмбе көнне район башлыгы Равил Кузюров җитәкчелегендә салымнарны үзвакытында түләү мәсьәләләренә багышланган чираттагы эшче киңәшмә узды.

Бүген Нурлат шәһәре халкының мәшгульлеге үзәгендә Өлкәннәр ункөнлеге кысаларында пенсия алды һәм пенсия яшендәге гражданнар өчен вакансияләр ярминкәсе үтте.

Бүген “Бердәм Россия” партиясенең Нурлат җирле бүлекчәсе җәмәгать кабул итүе бүлмәсендә шәһәр Советы депутатлары өлкәннәр өчен кабул итү үткәрә.

Бу атнаның дүшәмбесе җитди очрашу – район башлыгы каршындагы дини һәм иҗтимагый оешмалар белән хезмәттәшлек итү буенча Совет әгъзаларының түгәрәк өстәл артына җыелып фикер алышуыннан башланды.

1 октябрьдән Россиянең кайбер төбәкләрендә шәхси лицевой счетның иминият номерын (СНИЛС) тиз арада бирү буенча пилот проекты эшли башлады.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: