Нурлатлыларны республика социаль проектлар конкурсында катнашырга чакыралар

2021 елның 1 декабре, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыгы, «Татарстан Республикасы балалар оешмалары советы» региональ иҗтимагый оешмасы белән берлектә, Татарстан Республикасының Яшь Гражданнары Форумы кысаларында социаль проектлар республика конкурсын үткәрә.

Конкурс балалар иҗтимагый берләшмәләре лидерларын ачыклауга һәм үстерүгә юнәлдерелгән.

Конкурста катнашу өчен Татарстан Республикасының балалар һәм яшьләр иҗтимагый берләшмәләре лидерлары һәм активистлары чакырыла.

Конкурста коллектив эшләр дә (3 авторга кадәр), тәкъдим ителгән номинацияләрнең берсендә аерым авторлар да катнаша ала. Конкурста 14-18 яшьлек физик затлар катнаша ала.

Конкурс 2021 елның 19 ноябреннән 25 декабренә кадәр ике этапта үткәрелә:

I этап-19 ноябрьдән 9 декабрьгә кадәр – конкурска тәкъдим ителгән гаризалар һәм эшләрне кабул итү;

II этап-9 декабрь-25 декабрь-эшләрне эксперт бәяләве, нәтиҗәләр ясау.

Барлык документлар һәм материаллар 2021 елның 9 декабренә кадәр, әлеге Нигезләмәнең 5.2 пункты нигезендә, бер гомуми файл белән «конкурсантның ФИОсы»тамгасы беләнтүбәндәге электрон адреска җибәрелергә тиеш: sdort.social@gmail.com

Конкурста җиңүчеләрне бүләкләү 2021 елның декабрендә булачак.

Конкурсның нигезләмәсе монда: https://sdo-rt.ru/event/41

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: